Новини з 1996 року

Стан підготовки Кременчука до опалювального сезону

Валерія Макряшина 06 вересня 2018 12:40 809 0

Сьогоднішнє засідання штабу з питань підготовки опалювальних систем до роботи в зимовий період розпочалося зі звернення заступника мера Валерія Декусара до представників управляючої компанії "Місто для людей".

Декусар зазначив, що управляюча компанія конкретно відстає від графіка, який надала область. Наразі ремонтники цієї фірми до зими підготували 75% будинків і це мало.

За словами Валерія Декусара, ремонти покрівель будинків "Місто для людей" провело деінде. Спираючись на це, він дав доручення управляючій горе-компанії вкотре провести аналіз своїх робіт та оперативно виправити ситуацію, адже скоро прийдуть дощі й буде зовсім невесело. Але що можна питати з управляючої компанії "Місто для людей", якщо на одній з минулих нарад її представниця особисто повідомила, що в них немає достатньої кількості кадрів, аби все робити швидше.

Щодо своєї підготовки до опалювального сезону представник Кременчуцької ТЕЦ ПАТ "Полтаваобленерго" Олег Вертептний повідомив, що роботи ведуться згідно з графіком, з урахуванням зміщених на один тиждень ремонтних робіт на теплових мережах ТЕЦ "КрАЗ". 3 вересня були проведені роботи з розхолодження мереж. Наразі, за словами представника ТЕЦ, серйозних зауважень щодо магістральних тепломереж немає. Щодо опалювального сезону, то він розпочнеться вчасно й проблем, які можуть призвести до його затримки, з боку Кременчуцької ТЕЦ немає. 

За словами представниці Кременчуцької філії ПАТ "Полтаваобленерго", управляюча компанія "Житлорембудсервіс" уже майже на 100% готова до зими, на відміну від компанії "Місто для людей", яка не вкладається у затверджений графік підготовки будинків до початку опалювального періоду. 

Готовність об’єднань співвласників багатоповерхових будинків на сьогодні складає близько 45%, більшість ОСББ вже поспішають промивати системи, теплові вузли,  підписувати акти та паспорти готовності житлового фонду до зими. Для осені це нормальний відсоток. Відділ освіти - школи та дитячі садки - на 100% готовий до опалювального сезону. Медичні заклади підготувалися на 73%. 

Натомість, як повідомила представниця ТЕЦ, не готові до зими Кременчуцький льотний коледж та Управління у справах дітей та молоді.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 188 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 625 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 478 0