Новини з 1996 року

Стан однієї з медустанов Кременчука — стабільно важкий. Ні поваги, ні комфорту. ФОТО

Валерія Макряшина 29 травня 2018 11:46 1308 0

Та що ж це таке робиться? Кременчужани обурилися технічним та санітарним станом амбулаторії загальної практики сімейної медицини №№7-8 у Кременчуці (Ярославський проїзд, 1). Фотографіями жахливих умов, у яких лікують пацієнтів, поділилася користувач мережі Instagram Лілія.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кореспонденту "Програми Плюс" авторка посту розповіла, що звернулася до амбулаторії, щоб підписати декларацію з лікарем. Лілія давно не відвідувала заклад, тому те, що вона побачила, шокувало її - повна антисанітарія, відділення не те що занедбане, а повністю зруйноване. Стіни, стеля, електрика - все в жахливому стані. Без перебільшення. 

"Хворі змушені сидіти в черзі в темному коридорі. Світло чи то навмисно не вмикають (економлять), чи якісь проблеми з електромережею. Але люди сидять у темряві", - каже жінка. 

 

 

Також, за її словами, ставлення деяких медиків  до пацієнтів, більшість з яких - люди похилого віку, просто хамське: 

"Я підійшла до реєстратури й спитала, чи можу підписати декларацію зі своїм лікарем. Мені відповіли, що його наразі немає, він прийматиме на другій зміні, однак є медсестра, яка приймає й може все з приводу цього пояснити. Я підійшла до кабінету, біля якого вже сформувалася немала черга - всі чекали медсестру, яка була на нараді в... сусідньому кабінеті, з якого добряче так відчувався аромат кави. Як потім виявилося, ніякої наради не було. На стукіт у двері й моє зауваження медсестра вибігла з кабінету й почала кричати. Її поведінка була вкрай агресивною. Однак як тільки я сказала, що мене до неї направили з реєстратури, вона відразу "переключилася" на медсестру з реєстратури, обзиваючи її простою санітаркою, хоча ця жінка, з її слів, вже досить довго працює в лікарні й не є санітаркою".

 

 

Натомість кременчужанка зазначила, що є тут і добрі та відповідальні люди, але прикро, що працюють вони в такому жахливому приміщенні. Декларацію Лілія Миколаївна все ж підписала, однак з іншим лікарем, але враження від закладу в неї не змінилося.

"Йдемо у Європу. Ми вже там!!!" - додала жінка. 

Варто зазначити, що наприкінці 2017 року амбулаторія №№7-8 переїхала в цю будівлю з багатоповерхової, що знаходиться поруч. Це рішення було прийняте у зв'язку з можливістю зекономити. Як кажуть самі лікарі, стара будівля була завелика, а лікарів наразі мало. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись