Новини з 1996 року

Стало відомо, як зростуть пенсії наступного року

Ксенія Омельченко 08 вересня 2018 10:20 1025 0

Наступного року Пенсійний фонд України (ПФУ) проведе перерахунок пенсій. Про це повідомляє Кореспондент.
 

“У наступному році буде здійснено перерахунок пенсій у зв’язку зі зростанням середніх зарплат. Це той перерахунок, який був анонсований під час проведення пенсійної реформи в жовтні минулого року. Пенсії мають бути підвищені на 50% темпів зростання середньої заробітної плати і на 50% темпів зростання інфляції”, – сказав заступник голови Пенсійного фонду України Владислав Машкін.
 

Також, за його словами, під час підготовки бюджету Пенсійного фонду враховується чергове підвищення пенсій військовослужбовцям.
 

“Згідно з рішенням уряду, в цьому році відбувається виплата 50% перерахованих пенсій, у наступному році – ще 25% від суми підвищення буде додано до пенсії”, – уточнив Машкін.
 

Він розповів, що за вісім місяців поточного року витрати на пенсії зросли на 64,2 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.
 

“Згідно з оперативними даними, загальна сума видатків на пенсійні та інші заплановані виплати пенсій за вісім місяців 2018 року склала 234,6 млрд грн, що на 64,2 млрд грн більше порівняно з минулим роком”, – сказав Машкін.
 

Він додав, що в бюджет ПФУ за січень-серпень з усіх джерел надійшло 234,7 млрд грн, з яких власні надходження становили 128,7 млрд грн, що на 29,6 млрд грн більше порівняно з відповідним показником 2017 року.

 

Читайте також: Трішки прибавлять. Стало відомо, коли в Україні зросте "мінімалка" та пенсії

Також слідкуйте за “Програмою Плюс” у FacebookTwitter , Telegram та Instagram.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 514 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 991 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3501 0