Новини з 1996 року

Стабільність: студенти КрНУ відвідують лекції у верхньому одязі. Грітися біля батареї не варіант

Людмила Скачко 11 листопад 2019 17:50 496 0

Коли на урочистій лінійці на початку навчального року студентам КрНУ імені Остроградського говорили, щоб вони вже швидше складали сесію, більшість новачків подумали, що це жарт, але згодом настала сувора реальність і піти в університет без шапки та рукавичок тепер зась.

Деякі студенти навіть жартують, що не так страшно забути вдома зошита з конспектами, як прийти й просидіти в холодній аудиторії більше години без шапки й теплих шкарпеток.

Хоча теплопостачання в місті вже є більше тижня, державний університет опалювати свої аудиторії не планує, і так щороку.

Викладачі зі студентами змушені за власний кошт купувати маленькі обігрівачі й обігрівати аудиторії, щоб у них можна було хоч якось навчатися, хоча в такому випадку це трохи складно.

"Ти сидиш і думаєш лиш про те, коли ж закінчиться пара й можна буде піти вже попити гарячого чаю,. і взагалі немає ніякого бажання потім повертатися в ту аудиторію. Пощастить, якщо ж перед цим там уже була якась пара й попередній курс надихав і трохи нагрів аудиторію", - говорить студент 3-го курсу Андрій.

Перший семестр уже зовсім скоро підходитиме до кінця, тому більшість студентів із радістю йдуть майже на три місяці на канікули. Але через те, що зима може бути непередбачуваною, другий семестр може розпочатися взагалі навесні.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 310 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 673 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 530 0