Новини з 1996 року

США більше не фінансуватимуть утримання платформи Громадського бюджету у Кременчуці

Ксенія Омельченко 03 січня 2018 14:37 1060 0

Доля платформи Громадський Бюджет у Кременчуці залишається під питанням до квітня. Про це повідомив на офіційній сторінці проекту один із його впроваджувачів Роман Каць.

Наприкінці 2017-го року організатори-кременчужани отримали листа від партнерів, у якому йшла мова про те, що проект Агентства США з міжнародного розвитку USAID в Україні «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» завершений. Відповідно, електронна система, яка була створена в рамках проекту і яка допомогла впровадити Бюджет участі в 63 містах України, знаходиться під питанням.

Як зазначено в листі, до кінця квітня 2018-го року платформа залишається у використанні разом з її техпідтримкою. Проте за цей час подальшу долю платформи треба буде вирішити.

За словами організаторів проекту в Кременчуці, є кілька варіантів дій. Імовірно, місто може взяти на себе питання обслуговування платформи або ж сплачувати річну плату за техпідтримку розробнику. Як вирішиться це питання – стане відомо пізніше.

Нагадаємо, у вересні 2017 року Кременчуцька міськрада розпочала прийом проектів на конкурс "Громадський бюджет". Уже на початку жовтня кременчужани запропонували 17 проектів для покращення життя міста. Всього ж містянами було подано 65 проектів, але після аналізу структурними підрозділами до голосування допущено 56 проектів. Усього до 15 грудня за проекти покращення міста проголосувало більше 4 тисячі містян.

Крім того, нещодавно завдяки Громадському бюджету в Кременчуці з’явився перший у місті відкритий інклюзивний дитячий майданчик.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 199 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 370 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 607 0