Новини з 1996 року

Спростування і 100000. Медведовський проти газети мера Малецького за наклеп про гроші Путіна

Олександр Курилов 15 грудня 2017 14:23 495 0

У Кременчуці незабаром - новий і цікавий судовий процес на сто тисяч. Зміст процесу –  адвокати екс- віце-мера  Кременчука Медведовського розбиратимуться з адвокатами газети мера Кременчука Малецького з питанням: хто давав і хто брав у Путіна гроші для збору підписів проти запровадження в нашому місті підвищених тарифів на тепло та гарячу воду.

Це колишній заступник міського голови Кременчука Валерій Медведовський подав у суд на газету нашого мера, назва якої - «Автограф», про що й повідомив міським ЗМІ.

Головна претензія колишнього соратника нашого мера, а нині його суперника Валерія Медведовського - газета «Автограф» повідомляє, що кошти для збору підписів проти підвищення на тепло та гарячу воду, чим займалася громадська організація, отримано від Путіна. А це вже – відкрите звинувачення в державній зраді, за що статтею 111 Кримінального кодексу передбачено велике покарання.

За такий наклеп газети «Автограф» на нього Валерій Медведовський просить дві речі. Перше – це вибачення зі спростуванням. Друге – компенсація за моральні збитки в сумі 100 тисяч грн.

Слід сказати, що шанси на виграш у Валерія Медведовського є, бо довести, що він не брав кошти ні в кого на збір підписів проти підвищення тарифів, досить легко.

Останнє – так це про обвинувачення газети мера своїх опонентів. Прикро лише одне: на Сході йде війна, в якій Росія виступає відкритим агресором, і це відомо всім. Намагання ж газети Віталія Малецького вплутати в цю війну ще й внутрішні кременчуцькі конфлікти між нашими чиновниками, в яких наш мер бореться незрозуміло за що, виглядає не дуже добрим. До того ж хід війни на Донбасі за окуповані Росією наші території ніяк не впливає на встановлення тарифів на тепло в нашому місті.  

А російська агресія на сході не дає права міському голові Віталію Малецькому дерибанити бюджет міста й гаманці кременчужан новими підвищеними тарифами, наче ми живемо останній день.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись