Новини з 1996 року

СПРОБУВАЛИ, АЛЕ З ПЕРШОГО РАЗУ НЕ ВИЙШЛО. Кременчуцькі чиновники у боротьбі з районною лікарнею

Олександр Курилов 15 січня 2016 17:20 552 0

Кременчуцькі чиновники поки що припинять боротися з районною лікарнею й не будуть переводити мешканців міста, які обслуговуються у поліклініці цієї лікарні, у міські поліклініки та центри сімейної медицини.

Але мало того – районній лікарні у вигляді подарунка повернуть один ургентний день.

Натомість запропонований варіант – кременчужан забрати з районної медицини у міську, а звільнених лікарів працевлаштувати – вже відміняється.

Це керівник Кременчуцького міського управління охорони здоров’я Максим Середа оголосив про капітуляцію місцевого чиновництва перед натиском громадської думки.

Капітуляція - коли у мерії Кременчука прагнули вчинити з районною лікарнею так само, як і колись міські чиновники намагалися зробити з пологовим відділенням лікарні №2. Тобто поступово закрити.

Тож усі повідомлення ЗМІ з цього приводу, в тім числі й свої особисті заяви, Максим Середа, керівник міського управління охорони здоров’я,  назвав інсинуаціями.

Що саме його спонукало так сказати – збір підписів мешканців міста, що стали на захист районної медицини, а до всього на сайті міськвиконкому з’явилася спеціальна петиція з цього приводу, – головний медичний чиновник Кременчука не уточнював.

«Вся справа в трансфертах та взаємозаліках. Ми пропонували декілька робочих варіантів  (скорочення районної медицини – в тім числі. – Авт.). Але тут мова про політичні спекуляції – це підписи, які збирали», - зазначив Максим Середа.

Інше від нього -  амбулаторія Центральної райлікарні за нею й залишиться.

Про що слід додати – так це про перспективи районної медицини й вони далеко не безхмарні.

З того, що розповіли на апаратній нараді у міськвиконкомі з цього приводу, – все тільки починається.

Дії районних медиків і спротив дивним міським рішенням  кременчуцькі градоначальники назвали суб’єктивною реальністю. Одночано згадали про давню ініціативу часів Януковича - ввести медичні округи, в які районна медицина вписується погано.

До всього згадали, що міська медицина фінансується краще, тож у медичних працівників Кременчуцького району – ще все попереду.

Далі ж, здається, за планами «батьків нашого міста»,  мова піде про кошти об’єднаних громад (сільських рад), які градоначальникам Кременчукам «для освоєння» дуже потрібні.

Текст петиції, яку наші чиновники не пережили, - додається.

"У зв'язку з реорганізацією сімейної медицини мікрорайони В.Кохнівка та Лашки будуть обслуговуватися з 2016 р. в районі кварт.278 (зуп. "Радянської Армії"). Мешканці цих мікрорайонів обурені таким необґрунтованим рішенням. "Ось так наші можновладці піклуються про здоров'я української нації". Сімейні лікарі та педіатри Кременчуцької ЦРЛ надають медичну допомогу цим мешканцям довгий час. Кожен сімейний лікар знає хвороби своїх пацієнтів. А також зручне розташування лікарні, якщо перенесуть обслуговування в інший район, людям незручно діставатися двома транспортами, а в наш час це ще й дорого. Тут же, в приміщенні, знаходяться й інші фахові спеціалісти. Зокрема, обслуговуються люди, хворі на цукровий діабет, їх забезпечують інсуліном та всебічно обстежують. Також у поліклініці Кременчуцької ЦРЛ працює відділення функціональної діагностики (рентгенкабінет, лабораторія, кабінет гастроскопії, кабінет УЗД). Тож ми, мешканці мікрорайонів В.Кохнівка та Лашки, звертаємося з проханням залишити нас під наглядом лікарів Кременчуцької ЦРЛ!"

 

Теги: Кременчуцька районна лікарня

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись