Справжній боксерський бій під час хокейного поєдинку між ХК Кременчук та “Дженеральз”. ФОТО+ВІДЕО

Андрій Рубан 21 січня 2016 11:37 632 0

Учора у столиці кременчуцькі хокеїсти поступилися у матчі проти київського клубу “Дженеральз”.

20 січня у Києві в рамках 15-го туру Екстраліги 2015/2016 ХК «Кременчук» зустрічався з місцевими “Дженералз”. Гра між другою і третьою командами чемпіонату з перспективою помінятися місцями вдалася на славу. Але, на жаль, результат був зовсім не не нашу користь.

З самого початку поєдинку було видно, що кременчужани хочуть перемоги над киянами. Вже на 25-ій секунді влучним кидком відзначився Владислав Луговий, а вже за хвилину це ж саме зробив Тимур Гриценко. Після такого швидкого дубля до кінця першого періоду хокеїсти так і не отямилися. В них не виходило практично нічого, натомість кременчужани кілька разів могли забити третю шайбу. Тож після першого періоду — 0:2.

Невідомо, що у перерві тренер столичного клубу зробив зі своїми підопічними, але спортсмени ХК “Дженеральз” взяли ініціативу в свої руки і пішли вперед. “Дженеральз” скоротили перевагу кременчуцької команди у шайбу, яку на 33-ій хвилині закинув Іван Савченко. Більше до другої перерви ніхто не забивав.

Третя заключна частина гри стала для ХК «Кременчук» фатальною. Команда Дмитра Підгурського пропустила дві шайби і не дотягнула навіть до овертаймів. У ролі снайперів виступили «генерали» Слюсар і Гніденко.

Під час матчу емоції спортсменів були на межі, тож вони влаштували бійку, схожу на боксерський бій. Капітан ХК «Кременчук» Володимир Романенко зчепився з Олександром Боєвих. У підсумку обох хокеїстів видалили до кінця гри.

Тож після такого драматичного для кременчужан матчу турнірна таблиця виглядає так: