Новини з 1996 року

Справа про незаконне будівництво на Великій Набережній не закінчилася - подана апеляція

Марина Баніт 25 червня 2018 15:10 300 0

Депутат і радник мера з юридичних питань повідомив кременчужанам про те, що влада й надалі бореться з народом. Це нещодавно мешканці будинку по вул. Велика набережна, 1  отримали перемогу в суді першої інстанції. Люди дуже раділи. Бо мова в цій справі про те, що перед багатоповерхівкою забудовник вирішив збудувати іншу будівлю.

Але суд першої інстанції визнав дозвіл, виданий на будівництво відділом архітектури, протизаконним.

Але щоб не тішилися люди перемогою, депутат Руслан Ульянов все ж таки дав посилання на судову ухвалу.

У ній ідеться про те, що Житлово-будівельним кооперативом "МОЄ МІСТО" подано апеляційну скаргу на зазначене рішення, однак заявником було пропущено строки на апеляційне оскарження.

«Скаржник вказує, що, маючи намір оскарження рішення суду першої інстанції, вчасно звернувся з апеляційною скаргою (22.05.2018 року), проте через допущену помилку вказана скарга була направлена засобами поштового зв'язку не на адресу Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області, а до Харківського апеляційного адміністративного суду.

У результаті суд  ухвалив:

Заяву Житлово-будівельного кооперативу "МОЄ МІСТО" про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 03.04.2018р. по справі № 524/2422/17 задовольнити.

Процесуальний строк на апеляційне оскарження рішення Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 03.04.2018 р. по справі № 524/2422/17 поновити.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись