Новини з 1996 року

Справа про Деївське звалище та не отриманий у бюджет мільйон гривень. Що вимагає депутат Піддубна?

Валерія Макряшина 11 липня 2018 14:15 872 0

Друге підготовче засідання по скандальній справі щодо діяльності в нашому місті ТОВ "Кліар Енерджі-Кременчук" розпочалося сьогодні, 11 липня, в залі Автозаводського райсуду Кременчука.

Засідання справи, позивачем якого виступила депутат міськради Оксана Піддубна, проходило в режимі відеоконференції. 

Нагадаємо, 12 квітня 2018 року Оксана Піддубна подала адміністративний позов до Полтавського окружного адміністративного суду про визнання незаконним та скасування рішення Кременчуцької міської ради, згідно з яким на Деївському сміттєзвалищі Кременчука почала працювати новостворена фірма (ТОВ "Кліар Енерджі-Кременчук") та яким "позбулися" німецького інвестора, бо той не врахував особисті інтереси нардепа Юрія Шаповалова, а місто Кременчук, за її скромними підрахунками, втрачає мільйони гривень. 

 

Читайте також: Поява "КЛІАР ЕНЕРДЖІ-КРЕМЕНЧУК" на Деївці - "це корупція чистої води" і протизаконне підприємство

Сьогодні повноцінного засідання з висновками та рішеннями не вийшло. Й причина цього - відсутність представників ТОВ та третьої сторони - представників ТОВ "Кременчуцьке підприємство санації полігону" в залі суду. Про причини своєї неявки вони не повідомили. 

Спираючись на це, депутатка заявила, що наразі відбувається просте затягування справи, адже, за її словами, днями вона мала розмову з представником відповідача й про суд він знав. 

Наступне підготовче судове засідання у вигляді відеоконференції по цій справі відбудеться 25 липня, о 10.00, у приміщенні Автозаводського суду. 

Клопотання  Піддубної про залучення до розгляду справи ще однієї третьої особи - представників компанії "Спільного українсько-німецького підприємства "Альтернативні енергосистеми та технології" суд не задовольнив. 

 

Читайте також: Міськвиконком саботує розслідування скандальної справи Кліар Енерджі Кременчук та відмови Майснеру

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2897 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3370 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3817 0