Новини з 1996 року

Справа Олександра Мельника. Суд в Харкові розгляне апеляцію прокуратури

Олександр Курилов 11 жовтня 2017 16:24 354 0

Апеляцію прокуратури щодо повернення судом акта обвинувачення кременчужан, яких звинувачують у причетності до вбивства екс-мера Кременчука Бабаєва, розглянуть у Харківському апеляційному суді.

Відповідне рішення прийнято вчора в Апеляційному суді в столиці.

За тим, про що йдеться, – мова про обвинувальний акт прокуратури проти обвинувачених, яким інкримінують причетність до вбивства колишнього мера Бабаєва.

Такий акт, який оприлюднила минулого місяця прокуратура, суд не прийняв і повернув назад обвинуваченню. У свою чергу прокуратура подала на це рішення Октябрського суду свою апеляцію.

От саме цю апеляцію й розглядатимуть уже в Харкові. Коли саме розглядатимуть – поки що невідомо.

А потім справа знову повернеться в інший суд.  І далі все почнеться по новому колу – без доказів, з помилками і з зачитуванням пунктів законодавства, які було порушено обвинуваченням.

Як повідомляла раніше «Програма плюс»,  справа Олександра Мельника розглядається у суді з 2015 року. І спочатку був Кобеляцький районний суд.

Після того, як у 2017-му році всі присяжні в Кобеляках взяли самовідвід, справа розглядалася у Полтавських судах двічі, зокрема в Київському районному суді Полтави.

Тепер справа розглядається вже в Октябрському районному суді Полтави, де одним з останніх рішень повернули акт обвинувачення проти Олександра Мельника до прокуратури. Причина повернення – помилки й недотримання вимог закону.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись