Новини з 1996 року

Спостереження за тим, щоб кременчужани не крали дітей і не псували клумби, коштуватиме 13 млн грн

Валерія Макряшина 03 серпня 2020 16:30 920 0

Комунальне підприємство "Кременчуцький центр міжнародних зв'язків та економічного розвитку міста "Інститут розвитку Кременчука" оголосило багатомільйонний тендер на придбання телевізійного та аудіовізуального обладнання.

За обладнання для ситуаційного центру, аналітичний програмний комплекс, обладнання для вузла централізованої системи відеоспостереження (ЦСВ) на 16 камер та обладнання для вузла централізованої системи відеоспостереження (ЦСВ) на 8 камер, відповідно до оприлюдненої на сайті відкритих закупівель Prozorro інформації, чиновники пропонують 13 млн 709 тис. 145,94 грн.

Організація ситуаційного центру і централізованої системи відеоспостереження буде реалізована в рамках проєкту "Безпечне місто", більшість коштів на який направлено з держбюджету.

Відомо, що проєктом передбачено створення локальних систем відеоспостереження в усіх ЗОШ Кременчука, які одразу дозволять охопити 30 закладів загальної середньої освіти, в яких навчаються понад 20 тисяч учнів, а також їх батьків та викладачів.

Таким чином зменшиться можливість проникнення на територію ЗОШ сторонніх осіб та здійснення ними протиправних дій щодо учнів (шантаж і вимагання, продаж наркотиків) та шкільного майна (вандалізм, крадіжки). 

Також камери планують встановити на виїздах/в’їздах в місто та основних перехрестях. Це забезпечить контроль руху транспорту, що в певній мірі впливає на всіх автовласників Кременчука (контроль швидкості руху, з’ясування причин ДТП).

Крім того, камери можуть з'явитися на місцевих ринках, де також часто трапляються дрібні крадіжки. 

Дані з камер аналізуватимуть у ситуаційному центрі, в якому будуть представлені всі компетентні служби. 

Хто буде постачальником обладнання, наразі невідомо. Аукціон розпочнеться 12 жовтня 2020 року, але водночас на сайті Prozorro повідомляється, що поставка товару повинна відбутися до кінця цього року. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 664 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1076 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1526 0