Спортсменки з Полтавщини взяли три «срібла» на Чемпіонаті України з боксу

Олексій Ващук 15 березня 2021 14:30 384 0

Днями в Ужгороді відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок (молоді, юніорок та дівчат). У змаганнях брали участь і спортсменки з Полтавщини.

Про це інформує «Полтавщина Спорт».

Наші спортсменки взяли три «срібні» нагороди, бо ж поступилися у фінальних сутичках.

У ваговій категорії до 60 кг серед юніорів другою Марина Шевченко. Вона здолала Наталію Солопенко з Черкас та Ангеліну Шкоргуту з Житомира. Але от у фінальній сутичці наша спортсменка поступилася Анастасії Крамаренко з Одеси.

У тій же віковій категорії, але вже у вазі 70 кг «срібло» змагань здобула Каріна Зверєва. Дійшовши до фіналу, Каріна програла представниці Хмельниччини Ользі Пилипчук.

Серед дівчат 13-14 років у вазі 64 кг друге місце посіла Ангеліна Некрасова, яка у фіналі поступилася Варварі Давидовій з Харківщини.