Спортсменки з Кременчука завоювали дві медалі на святкових змаганнях з легкої атлетики

Олексій Ващук 11 січня 2021 16:50 354 0

Нещодавно в Києві завершилися всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Різдвяні старти 2021».

Про це інформує видання «Полтавщина Спорт».

У турнірі брали участь і спортсмени з Полтавщини. Двоє наших дівчат здобули по одній нагороді.

Так, кременчужанка Наталія-Вікторія Хамула взяла «срібло» у стрибках у довжину. Вона стрибнула на 5,87 метра, поступившись лише Анні Луньовій з Харківщини з результатом 6,05 м.

Інша спортсменка з Кременчука Ярослава Ялисоветська завоювала «бронзову» нагороду, посівши третє місце в бігу на 400 метрів. Вона прийшла до фінішу з часом 58,10 секунд.

Наталю-Вікторію Хамулу до змагань готували тренери Вікторія Козлова та Оксана Хом’як, а Ярославу Ялисоветську - Олена Шилова та Олександр Голуб.