Спортсменка з Полтавщини привезла додому дві медалі Чемпіонату України з плавання

Олексій Ващук 24 березня 2021 13:30 480 0

У Харкові завершився Чемпіонат України з плавання серед юнаків та дівчат.

Про це інформує видання «Полтавщина Спорт».

У змаганнях брали участь і юні спортсмени з Полтавщини. Наша плавчиня Юлія Ткаченко привезла з турніру дві срібні нагороди.

Вона стала другою у плаванні на спині на різні дистанції. Так, на дистанції 100 метрів вона показала час 1:08,59, трохи поступившись Аліні Бобровській з Харківщини (час — 1:07,93).

На дистанції 200 м на спині Юлія також фінішувала другою. Тут вона показала час 2:26,12. Першою на цій дистанції фінішувала Варвара Глущенко з Рівненщини (час — 2:25,12).