Спортсменка з Полтави стала чемпіонкою Європи з тхеквондо серед кадетів

Єлизавета Кравченко 22 лютого 2016 14:20 709 0

У турецькому місті Белек нещодавно завершився Клубний чемпіонат Європи з тхеквондо.

Збірну України у боротьбі за чемпіонське звання представили полтавці Аміна Баккаєва (кадети −29 кг) та Кирило Подолян (кадети −37 кг).

Аміна Баккаєва блискавично виграла всі поєдинки і завоювала золоті медалі чемпіонату Європи. А Кирило Подолян, на жаль, поступився у першому двобої і переможцем став німецький спортсмен з рахунком 13:9.

Варто зазначити, що медаль Аміни Баккаєвої вже не перша, нещодавно вона стала бронзовою призеркою турніру Turkish Open G-1. Про це повідомила «Полтавщина Спорт», посилаючись на Полтавську федерацію тхеквондо.