Спортсмени клубу "Легіон" стали переможцями Всеукраїнського і Міжнародного рівнів

Ксенія Омельченко 19 жовтня 2016 16:21 381 0

Сьогодні у ТРК «Європа» відбулася  зустріч першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, заступника міського голови Руслана Проценка та Почесного громадянина міста Кременчука, Почесного президента спортивного клубу «Легіон» Володимира Матицина з спортсменами спортклубу «Легіон» - дзюдоїсткою Єлизаветою Каланіною, боксерами Артемом Усиком і Віталієм Покуляком та їхніми тренерами Василем Волошиним і  Михайлом  Мельником.

10-11 вересня у Таллінні (Естонія) пройшов чемпіонат Європи з дзюдо European Judo Open Tallinn 2016, який є етапом Кубка світу. Кременчужанка Єлизавета Каланіна перемогла усіх своїх суперниць і взяла «золото» змагань.
У перших серйозних змаганнях  Єлизавета перемогла досвідчену дзюдоїстку з Бразилії, потім - спортсменку з Литви. А у фіналі - відому суперницю з Білорусі Марину Слуцьку. Тож вітаємо Єлизавету з перемогою.
До кінця року на Єлизавету чекають уже «дорослі» міжнародні турніри у Абу-Дабі (Об'єднані Арабські Емірати), Тель-Авіві (Ізраїль) та Токіо (Японія).

Кременчуцька дзюдоїстка Єлизавета Каланіна виборола «золото» на етапі Кубка світу

З 6 по 11 вересня в Маріуполі проходив Кубок України з боксу серед дорослих боксерів. У змаганнях взяли участь 79 найсильніших спортсменів.  Кременчуцькі боксери здобули у змаганнях «золото» та «срібло», завдяки чому у командному заліку Кубка України збірна Полтавщини посіла 5-е місце. На початку жовтня Віталій Покуляк виборов І місце на чемпіонаті України з боксу у віковій категорії до 22 років.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко привітав спортсменів  із перемогами і подякував їм за те, що вони  підвищують престиж нашого міста і  прославляють Кременчук на Всеукраїнському та міжнародному рівнях. Він також подякував Почесному громадянину міста Кременчука, Почесному президенту спортивного клубу «Легіон» Володимиру Матицину за  його вагомий внесок  у розвиток спортивної галузі міста і підтримку як провідних спортсменів, так і тих, хто лише робить свої перші кроки у спорті.

А заступник міського голови Руслан Проценко  повідомив, що  міський голова Віталій Малецький  планує на наступний рік запровадити особливі підвищені стипендії для спортсменів, які  претендують на участь в Олімпійських іграх.

Завершилася зустріч традиційним фото на пам’ять та врученням квітів від Почесного президента клубу «Легіон» і керівників міста.