Новини з 1996 року

Спортсмен-нардеп від Полтавщини просить дозволити спортсменам України тренуватися в залах

Катерина Синьова 23 квітня 2020 16:20 507 0

Учора, 22 квітня, на черговому засіданні Кабінету міністрів нардеп Жан Беленюк, який за сумісництвом представляє Полтавщину як професійний борець греко-римського стилю, звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням полегшити умови тренування для українських спортсменів і дозволити їм тренуватися в залах.

Він також подякував за те, що завдяки змінам у постанові 211 спортсменам штатної збірної України дозволено тренуватися на вулиці. Але він зазначив, що не у всіх видах спорту можна повноцінно тренуватися в тих умовах, які надає вулиця.

Тож він просить надати доручення очільнику МОЗ та головному санітарному лікарю, щоб вони опрацювали можливість того, щоб принаймні спортсмени штатних збірних України тренувалися у спортзалах, з дотриманням усіх заходів безпеки.

І прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прийняв прохання Жана Беленюка. Тож будуть розробляти чіткий алгоритм дій для того, щоб спортсмени займалися у приміщенні, але за умов дотримання санітарних заходів. Орієнтовно діятиме цей дозвіл з 11 травня. Але, як каже Д. Шмигаль, до того часу треба чітко опрацювати механізм дій, щоб мати основу, на яку будуть спиратися, щоб прийняти рішення.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 511 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 642 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1135 0