Новини з 1996 року

Спочатку з адмінбудинку, а потім з міста. У міськвиконкомі планують позбутися кременчужан ?

Олександр Курилов 26 січня 2016 17:04 929 0

Чиновники Кременчуцького міськвиконкому надалі будуть менше бачити мешканців міста, а якщо спілкування з людьми у наших градоначальників буде, то виключно віртуальне. Віртуальне – це коли мер чи його заступники дивляться з вікна свого авто на людей і міркують: а що взагалі мешканці у цьому городі роблять?

Це нова ініціатива чиновників Кременчуцького міськвиконкому, яку оприлюднили сьогодні.

Зміст новації – обмежити вхід громадянам до мерії лише частиною кабінетів на першому поверсі адмінбудинку, в які й звертатимуться кременчужани.

Про таку ініціативу, спрямовану на те, аби менше бачити людей, «Програмі плюс» розповів восьмий заступник міського голови Руслан Шаповалов.

За його словами, йдеться про перший поверх мерії та обмеження громадянам підніматися вище – до кабінетів градоначальників, у яких приймаються таємні рішення.

(Одне з таких, яке обговорюється сьогодні, – це потреба у великому фонтані, який планується спорудити на вулиці Манагарова, біля нового ринку, що збудував нині перший заступник Полтавської обласної ради Є.Холод. – Авт.)

За словами заступника міського голови, поки що не вирішено, чи будуть введені у цьому випадку спеціальні перепустки, зразка кремлівських, якщо мешканцю міста потрібно потрапити в УЖКГ мерії, що на другому поверсі.

Про що слід додати – такі ж обмеження мерія планує ввести для журналістів, які спілкуються з чиновниками й пишуть про владне життя.

Загалом черговий принцип спілкування з людьми, який найближчим часом запровадять у Кременчуці, – не новий.

За такою схемою діють у Московському Кремлі, де влада близька до громадян приблизно так, як наші чиновники близькі до кременчужан.

Сама ж владна ініціатива спрямована, в першу чергу, проти журналістів, які неправильно висвітлюють дії міської влади й не кажуть услід за чиновниками, що чорне – це біле.

 

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1286 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2283 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2900 0