Новини з 1996 року

Спочатку — чужий будинок, потім — музей: до чого “доріс” домушник у Кременчуці

Артем Кузьменко 26 березня 2020 14:40 169 0

11 березня в Автозаводському районному суді Кременчука розглянули кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно). На лаві підсудних - чоловік, який народився в смт Оржиця, що на Полтавщині. Має середню освіту, працює за домовленістю. Неодружений. Раніше його вже притягували до кримінальної відповідальності:

- 29 листопада 2005 року засуджений на 9 років позбавлення волі за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб) та за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому). Відсидів повний термін і покинув тюремну камеру 6 липня 2015 року;

- 20 березня 2017 року отримав іспитовий термін за ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно).

Нагадаємо, чоловіка “запросили” до суду знову ж таки за крадіжку. 15 грудня 2019 року, близько 13:10, на території Кременчуцького краєзнавчого музею, що по вул. Ігоря Сердюка, 2, він завантажив на тачку вітротрамбовку Masalta MR68H вартістю 26 тис. 648 грн. Після цього зник із нею у невідомому напрямку і, ймовірно, десь техніку продав.

 


Ось так виглядає це диво техніки

 

Також у залі, де проходило судове засідання, сидів потерпілий. Він пояснив, що вкрадену техніку дав музею в оренду. Коли приїхав — техніки не було. І досі вартість втраченої вітротрамбовки йому не відшкодували, тому потерпілий просить у суду стягнути відповідні кошти з підсудного.

Останній визнав свою вину в скоєнні правопорушення і повністю підтримав цивільний позов про стягнення з нього коштів.

І справді, не було нічого, що могло б хоч якось довести те, що підсудний інкримінованого йому правопорушення не робив. Тож суд виніс вирок — 2 роки позбавлення волі, але потім замінив його на рік іспитового терміну та зобов’язав періодично відмічатися в інспектора. До того ж тепер він має відшкодувати збитки потерпілому — 26 тис. 648 грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 550 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 817 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 880 0