Новини з 1996 року

Спочатку безробітні, а потім бездомні? У Кременчуці побільшало громадян, які офіційно втратили роботу

Валерія Макряшина 09 квітня 2020 11:25 1488 0

Із запровадженням у Кременчуці карантину через розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в місті стало більше безробітних, як офіційних, так і неофіційних, і це зрозуміло, бо більшість закладів та об'єктів просто закрилися.

Своїх працівників "розпустив" і Кременчуцький стальзавод, не працює наразі завод "АвтоКрАЗ", втім працівники останнього, не маючи на руках уже кілька місяців зарплати, не так активно стають на біржу праці, як робітники "КСЗ". 

Нагадаємо, 31 березня звільнені працівники прийшли під будівлю сталеливарного заводу, щоб забрати свої трудові книжки. А потім, більш за все, усі "дружно" пішли до центру зайнятості, який наразі, на щастя, працює з громадянами дистанційно. 

Про це сьогодні на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації розповів директор місцевого центру зайнятості Віктор Калашник.

За його словами, біля входу стоять спеціальні скриньки, куди безробітні можуть кидати заповненні заяви та копії документів, які необхідні. Такі ж заяви приймаються і на електронну пошту. Після цього працівники управління з кожним спілкуються у телефонному режимі. 

Як доповів Віктор Калашник, перед карантином на обліку в Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості перебувало в середньому 1350 осіб. На сьогоднішній ранок в Кременчуці безробітних, які перебувають на обліку, 2419.

Стосовно стальзаводу, то Віктор Калашник розповів, що не всі зі звільнених працівників стали на облік, бо серед них більшість пенсіонерів і жителів інших областей. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1246 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1910 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2430 0