Новини з 1996 року

Список перевіряльників із фотографіями обіцяють оприлюднити в мерії

Юлія Билина 12 січня 2017 09:19 1218 0

Через скарги підприємців чиновники обіцяють вивісити на офіційному сайті міської ради фотографії осіб, що ходять із перевірками на підприємства.

Скандалом та викликом поліції завершилася перевірка одного з приватних підприємців, що займається роздрібною торгівлею. Чоловік говорить: група перевіряльників більше була схожа на бандформування.

Читайте також: Підприємців лякають штрафами у 69 тисяч гривень за неоформлених працівників

Відмовилися представитися й записували в наймані працівники без оформлення тих підприємців, що торгують поруч із ним. Взагалі поводилися грубо й непрофесійно. Чоловік не лише викликав копів, а й зняв відео, яке пропонував подивитися прямо у великому залі міської ради під час семінару з фіскальними службами.

У мерії Кременчука намагаються з'ясувати, хто ж приходив із перевіркою до приватного підприємця N., що змушений був викликати поліцію. Володимир Пелипенко, перший заступник міського голови, влаштовувати публічний показ відео відмовився, але взявся з'ясувати, чи були серед перевіряльників співробітники міськвиконкому.

Він також пообіцяв, що увесь склад комісії, яка уповноважена перевіряти бізнес стосовно неоформлених працівників, сфотографують і вивісять їх перелік на сайті мерії, аби кожен підприємець знав, що саме ці люди уповноважені проводити перевірки. 

Читайте також: Працедавців будуть перевіряти, чи виплачується мінімальна зарплата у 3200 гривень

Річ у тому, що, за інформацією Людмили Жорняк, керівника управління розвитку підприємництва міськвиконкому, в місті дійсно створена комісія, до складу якої входять і чиновники мерії, й представники податкової та інших служб.

Однак члени цієї комісії мають посвідчення, завжди представляються, а також, виходячи на перевірку, мають спеціальний документ - доручення, в якому вказані їхні повноваження. 

Однак, окрім цієї комісії, бізнес ще мають право перевіряти інші інстанції, зокрема, й інспекція з праці. Хто саме ходив до підприємця вишукувати нелегальних працівників, поки що з'ясувати не вдалося.

Як відомо, учора на семінарі в мерії співробітники податкової пообіцяли великі штрафи тим підприємцям, які не оформлять своїх найманих працівників або не сплачуватимуть їм зарплату в повному обсязі чи економитимуть на ЄСВ.

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 333 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 251 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 428 0