Новини з 1996 року

Список пільгових категорій поповнився. Хто з кременчужан може отримати соціальні гарантії?

Катерина Синьова 05 червня 2020 14:10 356 0

Нещодавно Департамент соціального захисту ОДА повідомив про те, що розширили коло пільгових категорій громадян, яким надаються додаткові соціальні гарантії за рахунок коштів обласного бюджету.

Тож тепер одноразову грошову допомогу за рахунок коштів обласного бюджету отримають члени сімей медиків та інших працівників закладів охорони здоров’я, які померли від гострої респіраторної хвороби COVID–19, через те, що були пов’язані з виконанням робіт з ліквідації коронавірусної інфекції, у розмірі 100 тис. гривень.

Також можуть поїхати відпочивати у санаторно-курортні місця за рахунок коштів обласного бюджету особи з інвалідністю внаслідок війни на території інших держав, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення на забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

До того ж у перелік пільгових категорій тепер входитимуть члени сімей загиблих ветеранів війни, які мають право на одержання компенсації за проїзд на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах загального користування.

Зокрема, членам сімей осіб, які перебувають у полоні або пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС збільшать виплату щоквартальної грошової допомоги до двох прожиткових мінімумів в розрахунку на одну особу в розмірі 4 тис. 54 гривні.

Усі ці нововведення вже підтримані депутатським корпусом з червня 2020 року.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 238 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 639 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 493 0