Новини з 1996 року

Спирт не дорожчатиме з березня

Марина Баніт 21 лютого 2017 14:40 416 0

Монополіст на українському ринку спирту – державне підприємство "Укрспирт" скасував своє рішення про підвищення цін на спирт з 1 березня на 8%, про що повідомлялося в середині січня.

"На виконання доручення Міністерства аграрної політики та продовольства України... держпідприємство "Укрспирт" з 01.03.2017 року не застосовує другий етап підвищення ціни на спирт етиловий ректифікований", - ідеться в повідомленні.

З січня поточного року "Укрспирт" підвищив ціни на всі види спиртовмісної продукції на 10,6%. З березня планувалося підняти ціни ще на 8% у зв'язку зі збільшенням собівартості виробництва.

Компанія відзначала, що востаннє підвищувала ціни в квітні 2016 року - на 17-18%, але з тих пір сировина подорожчала на 14%, а паливо та електроенергія - майже на 24%.

 Наприкінці січня міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий доручив "Укрспирту" обґрунтувати заплановане підвищення цін на спирт.

За підсумками проведених обговорень, голова Мінагропроду рекомендував держпідприємству скасувати заплановане з березня підвищення цін на спирт, оскільки це може негативно вплинути на горілчану галузь.

Читайте також: У Кременчуці до 22 червня складуть свій список Шиндлера. Відновлюють історичну справедливість


 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись