Новини з 1996 року

Спецсервіс перенаселений безпритульними тваринами! Зоозахисники просять волонтерів допомогти

Альбіна Козлова 12 грудня 2018 17:20 463 0

"Пункт тимчасового утримання не може більше приймати тварин!" - написала у Фейсбуку начальник КП "Спецсервіс-Кременчук" Марина Кожушко. Вона зазначила, що Спецсервіс переповнений, а все через те, що більшість їх підопічних - це покинуті домашні, хворі, старі тварини, тобто ті, яких не можна випустити в місце проживання. Є у Спецсервісі й ті, які вважаються агресивними.

"Волонтери та небайдужі люди, просимо вас не забувати про те, що зателефонувати в Спецсервіс і повідомити про покинуту собаку - це тільки початок її порятунку. Будь ласка, продовжуйте брати участь у їхній подальшій долі, шукайте для них добрі руки. Не залишайте Спецсервіс наодинці з цією проблемою, без вашої допомоги нам не впоратися", - пише Марина Кожушко.

Щодня Спецсервіс приймає від 3 до 10 тварин, яких люди знаходять у місті, на трасах, у лісі, в канавах... Такі тварини залишаються надовго й поступово заповнюють усі місця в наших вольєрах. Собак доводиться селити всюди, де тільки можна знайти для них куточок: у побутових, підсобних приміщеннях, просто на вулиці, на кухні і навіть в операційних. Перенаселеність Спецсервісу собаками й кішками перевершила всі межі, - наголосила пані Марина.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1272 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2271 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2885 0