Новини з 1996 року

Спектакль в мерії. Чиновники Кременчука розбиралися з боргами по зарплаті на автозаводі

Олександр Курилов 19 жовтня 2020 16:25 357 0

У Кременчуці сьогодні місцеві чиновники знову розбиралися з адміністрацією ПАТ «АвтоКрАЗ».

Передмова питання – борги підприємства перед працівниками. Розмір цих боргів 52,3 мільйона гривень.

Й звіди самі дебати – розбори заступника мера Кременчука Усанової з фінансовим директором заводу Новицьким, на тему: хто саме з них займається популізмом?

Все це – на заході міськвиконкому, який має назву засідання комісії з погашення заборгованості.

Тож з того, що оприлюднили ситуація наступна – чиновники міськвиконкому вже підготували позови до суду для працівників підприємства, яким заборгували зарплату.

Також вже депутати Кременчуцької міської ради підготували «звернення» до Президента України, аби скасувати приватизацію й провести націоналізацію Кременчуцького автозаводу.

Гірше, що на таке прохання ніхто в столиці взагалі не відреагував.

Звідси й дебати – коли заступник мера Кременчука запитує представника автозаводу про те, що саме зроблено, аби погасити борги.

Натомість, представник адміністрації заводу з таким же успіхом запитує – чому міськвиконком Кременчука не купив для міських комунальників жодної вантажівки, які виготовлено на Кременчуцькому автозаводі…

Й такі розмови, коли всі прекрасно розуміють, що грошей немає, вантажівки Кременчуцького автозаводу не купують, бо все блокується й на всіх рівнях, лунали хвилин з 40.

Тож звідки візьметься заборгована зарплата – ніхто на це питання не відповідав.

З того, що вирішили на комісії в підсумку – в мерії знову писатимуть листи, аби заборговані кошти повернули працівникам.

Й з таким звернуться аж до Генеральної прокуратури.

Про те, що підприємство має працювати, тут повинні вироблятися вантажівки, листи такого змісту до столичних чиновників у Кременчуцькому міськвиконкомі писати не будуть.

Останнє, про що слід додати – це наступне. Всі бачать до чого йдеться й чим все завершиться – не буде ні заводу, ні зарплати.

Тож можливо вже працівникам Кременчуцького краєзнавчого музею варто попросити в якості музейного експонату вантажівку «КраЗ».

Її можна буде поставити у дворі міського музею в якості нагадування майбутнім поколінням про те, що у Кременчуці колись був великий автомобільний завод.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 843 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1272 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1728 0