Новини з 1996 року

Спека "лютує": кременчуцькі комунальні заклади й підприємства активно купляють кондиціонери

Валерія Макряшина 16 липня 2020 15:25 760 0

Такого спекотного літа Кременчук не пам'ятає давно. І хоч в останні дні у місті, навпаки, стало трохи прохолодно, рано радіти — синоптики обіцяють повернення спеки. 

Тож не дивно, що наші комунальні заклади та підприємста вирішили як слід підготуватися і придбали та встановили в деяких своїх приміщеннях кондиціонери. 

Відповідно до оприлюдненої на сайті публічних закупівель Prozorro інформації, кондиціонер преміум-класу, вартістю 8 тисяч 280 гривень, придбало Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство "1628". Кондиціонер за 5 тисяч 600 гривень придбали в Кременчуцький обласний онкодиспансер Полтавської облради. 

Прохолодно також буде і в офісі комунального підприємства "Спецсервіс-Кременчук" — вони купили кондиціонер за 4 тисячі 999 гривень.

Два кондиціонери на загальну суму 11 тисяч 80 гривень придбало Комунальне некомерційне медичне підприємство "Кременчуцький перинатальний центр другого рівня". 

Зазначимо, що в перинатальний центр Кременчука два кондиціонери купили у ФОПа Будзинської Лариси Володимирівни, а за установку запллатили її чоловікові — ФОПу Будзинському Миколаю Анатолійовичу. І заплатили за одну послугу, тобто маємо зрозуміти, що за одну установку кондиціонера заплатили більше, ніж коштує один кондиціонер, а саме 5 тисяч 760 гривень.


До речі, ФОП Будзинський Микола Анатолійович досить цікавий підприємець, зареєстрований у місті Горішні Плавні (там, де і його дружина). Він також є засновником ГО "Драгонком". На рахунку підприємця всього 17 неконкурентних угод на скромну загальну суму — 105 тисяч 432 гривні, перша з яких датується 2017 роком. 

Цей підприємець не є "підрядним монополістом, здебільшого він надавав одноразові послуги багатьом підприємствам і закладам Кременчука, включно з нашим пологовим будинком.

Чого не сказати про його 83-річного батька - Анатолія Будзинського, який також є приватним підприємцем. На його рахунку - 16 неконкурентних угод на загальну суму понад 700 тисяч гривень, але в місті Горішні Плавні.

Цікава родина...

До речі, ми з'ясували деяку послідовність у закупівлях нашого пологового будинку. Про неї ми обіцяємо вам розповісти, але трохи пізніше. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 154 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 312 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 663 0