Новини з 1996 року

Спалився, коли курив. За "липове" посвідчення учасника АТО чоловік сяде у в'язницю

Валерія Макряшина 12 липня 2018 10:05 858 0

На початку липня Крюківський районний суд Кременчука на чолі із суддею Василем Хіневичем розглянув кримінальне провадження за обвинуваченням громадянина у скоєнні ним злочину за ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України (злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та злочини проти журналістів; підроблення документів, печаток, штампів та бланків, а також збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів тощо).

Згідно з протоколом, на початку лютого 2018 року обвинувачений знайшов посвідчення учасника бойових дій і в нього виник умисел на підроблення вказаного документа з метою подальшого використання його для отримання пільг, передбачених законодавством.

Чоловік змінив первинний зміст посвідчення шляхом наклеювання своєї фотокартки на фото в посвідченні.

9 лютого 2018 року, близько 22.50, він, перебуваючи на пероні залізничного вокзалу Кременчука по вул. Першотравневій, курив, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.175-1 КУпАП.

Під час перевірки документів правоохоронці й виявили в нього підроблене посвідчення.

Під час досудового розслідування між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури та обвинуваченим  укладена угода про визнання його винуватості. Сторонами узгоджено, що при затвердженні угоди чоловікові буде призначене покарання у вигляді 6 місяців арешту. 

Тож, виходячи з викладеного, суддя Василь Хіневич угоду по кримінальному провадженню затвердив і визначив остаточне покарання для громадянина - 1 рік 1 місяць позбавлення волі.

Також суд завважав за необхідне стягнути з нього на користь держави витрати на проведення експертизи в сумі 858 грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись