Новини з 1996 року

Спадок крота-поліцейського Ботвини. У міськвиконкомі чиновники забалакали про наркотики і Телеграм

Олександр Курилов 15 вересня 2018 15:05 1393 0

Кременчуцькі чиновники – заступник мера Дмитро Кравченко та особисто міський голова Віталій Малецький чи не вперше за останні три роки зацікавилися поширенням наркотиків у місті.

Причому зацікавилися настільки, що за дорученням мера, як слід розуміти, Дмитро Кравченко особисто через Телеграм замовив для себе дозу амфетамінів, яку й відкопав із закладки після того, як заплатив гроші.

Це остання апаратна нарада в міськвиконкомі, на якій наш міський голова Віталій Малецький критикував своїх підлеглих за незафарбовану рекламу продажу наркотиків на парканах. Натомість його заступник розповідав, що він теж став абонентом Телеграм-каналу, на якому можна купити наркотики.

З того, що відомо про самі наркотики: закладки, кур’єри, які закопують кристали зілля в пісочницях на дитячих майданчиках, – ця проблема в Кременчуці з’явилася не так давно.

Однак особливого поширення цей спосіб продажу наркоти набув одночасно з появою в місті попереднього бездіяльного начальника кременчуцької поліції Віталія Ботвини.

Саме за час його перебування на посаді реклама чатів Телеграму, на яких можна купити амфетаміни, набула надзвичайно великого поширення.

І слід так розуміти, що сьогодні в Кременчуці діють щонайменше дві підпільні нарколабораторії з купою кур’єрів та відкритими рахунками, куди слід перераховувати кошти за наркоту.

Справа дійшла вже до того, що мешканці Кременчука, аби зупинити продаж зілля, вдалися до спеціальних акцій з гробами, які приносили до мерії.

Сьогодні все змінилося - наш колишній головний поліцейський поїхав до столиці знижувати там показники рівня боротьби з економічною злочинністю.  А про проблему почав говорити наш градоначальник Малецький.

І не тільки говорити, але й діяти й саме для цього його заступник Дмитро Кравченко купив собі дозу й слід так розуміти, що він її скуштує.

А після того, як купив,  наш мер дозволив розповісти своєму заступнику про цей «героїзм» і почав критикувати поліцейських за бездіяльність.

Далі слід сказати ось що.

Насправді таким способом наш мер Віталій Малецький аж ніяк не вирішує проблему боротьби з наркотиками в Кременчуці, а лише робить собі рекламу на цьому лихові.

Бо насправді в нашому місті немає жодної проблеми з купівлею наркотичного зілля.

Зайти за оголошенням у Телеграм-каналі, купити собі дозу й принести її у виконком – немає нічого простішого.

Набагато складніше все це припинити.

А тут уже – все в руках нашого міського голови Віталія Малецького. І варіантів боротьби тут багато.

Найбільш простий – уже сам наш градоначальник може стати абонентом цього наркоканалу, замовити собі наркоту на рік наперед, її викупити й спалити у дворі міськвиконкому.

Таким способом адресу нарколабораторій Віталій Малецький не виявить, але наркотики в Кременчуці стануть дефіцитом.

Є ж інший варіант – залучити кіберполіцію та місцевих провайдерів і вирішити цю проблему за два тижні.

Такі приклади в Україні є, останній такий – з Чернівців, де легко вирішили аналогічну кременчуцькій велику для себе проблему.

Єдине, що про наркотики можна розповідати й це буде Кременчук з його пустопорожніми розмовами.

А можна справді щось робити – для початку звернутися в адміністрацію Телеграму, аби там заблокували кременчуцькі наркоканали й у цьому Месенжері ці прохання виконують.

А ще меру Кременчука слід би було поїхати в Полтаву, в управління кіберполіції, та надати фото Інтернет-адрес продавців наркоти.

Далі б ці хлопці зробили все самі, не виходячи зі свого офісу.

Але це ж потрібно їхати, потрібно розмовляти і проблему вирішувати.

І, звісно, набагато простіше для нашого мера та його восьми заступників – купувати собі наркоту й робити на цьому рекламу.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 638 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1044 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1493 0