Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Совок невмирущий. У Полтавській облраді об’єднують новообраних нардепів для дерибану коштів

Олександр Курилов 17 серпня 2019 12:33 671 0

«Громадські активісти» Полтави та чиновники Полтавської облради намагаються об’єднати новообраних народних депутатів Україні від Полтавської області й повести їх у правильному напрямку.

Причина об’єднання –  необхідність стратегічного розвитку Полтавщини та можлива участь у ньому нових нардепів.

Й це останні «ініціативи» громадської ради при Полтавській обласній раді, засідання якої відбулося сьогодні й на яке жоден з нардепів не прийшов.

Зміст ініціативи – тривають пошуки нових форм залучення новообраних нардепів для подальшого збільшення  обсягів траншів та субсидій, які від уряду отримує область

Пропозиція звідси до всіх нардепів обраних у Полтавській області – об’єднатися у міжфракційне депутатське об’єднання з назвою «Полтавщина».

Й слід сказати, що з одного боку така ідея правильна, якщо мова  піде про подальший дерібан державного бюджету, частину якого Прем’єр Гройсман раніше виділяв нардепам за їхню позицію.

Й мова тут про кошти Державного фонду регіонального розвитку, завдяки яким у Кременчуці повинна відбутися реконструкція колишньої лікарні шкірно-венерологічного диспансеру, що у Крюкові  – в другий корпус центру реабілітації дітей . Але мало цього - у Кременчуці очікують, що уряд дасть мільйони гривень й у нашому місті зможуть реконструювати убитий стадіон "Кредмаш".

Але так було раніше – коли в парламенті було багато фракцій й уряд та Президент шукали з нардепами спільну мову.

А сьогодні це не потрібно, бо більшість у Верховній Раді – за «Слугами народу» й традиційне  міжфракційне об’єднання вже нічого не дасть.

Натомість відомо, що ось в парламенті будуть «Слуги народу» від Зеленського й такі ж слуги народу будуть від Авакова та Коломойського й який зі слуг матиме більший вплив на уряд – хто зна.

Й як тут бути - коли нардеп Шаповалов по округу №146 -  це представник олігарха Коломойського, а його племінник-нардеп Олексій Мовчан, якого обрано по сусідньому округу в Гррішніх Плавнях - він просто слуга народу від Зеленського?

Останнє що слід сказати – це неправильно, коли чиновники посилають нардепів вибивати кошти та вирішувати проблеми замість себе. Бо так було раніше й нічим добрим це не завершилося.

Бо все це називається замилювання очей людей при витраті  їхніх податків.  Саме це ми і бачимо сьогодні знову.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 778 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1463 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1473 0