Новини з 1996 року

Соцмережі ВК і ОК можуть повернути - студент подав позов до Вищого адміністративного суду України

Марина Баніт 01 червня 2017 09:17 1535 0

Повернути доступ до соцмереж вимагає правник-третьокурсник Києво-Могилянської академії Микита Євстіфеєв. Він подав позов до Вищого адміністративного суду України про визнання неправомірним і скасування Указу Президента України Петра Порошенка щодо розширення санкцій, пов’язаних із агресією Росією проти України.

 Але засідання тривало всього кілька хвилин. Розгляд справи перенесли на 14 червня, адже у справі з’явилася третя сторона – Служба безпеки України, якій потрібен час, щоб ознайомитися з матеріалами.

Сам Микита дав інтерв’ю для Радіо Свобода, у якому пояснює, що первинна відповідальність лежить на користувачеві. Обмеження на національному рівні до соцмережі у повному обсязі не відповідає міжнародним стандартам. Він додав, що вважає припустимим, що Держава може заборонити певні контенти (додатки) у разі обгрунтованої небезпеки, але основна роль - має бути роз’яснення та популяризація ставлення до того чи іншого питання. Повне обмеження не може бути застосовано у демократичному суспільстві. 

Теги: Соцмережі

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1291 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1963 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2516 0