Новини з 1996 року

Сотники, десятники. Все як у Кременчуці. СБУ знайшло на Полтавщині дуже платну виборчу піраміду

Олександр Курилов 21 лютого 2019 14:32 1020 0

Служба безпеки України повідомляє про розкриття на Полтавщині платної сітки виборчої піраміди.

Ця сітка аналогічна тій, яка діє й діяла в Кременчуці, зі старшими по будинках, сотниками, десятниками, роздаванням продуктів харчування й виплатою коштів за правильне голосування.

"СБУ задокументувала створення виборчих пірамід з їх подальшим використанням під час виборів Президента. Підставою стала здобута СБУ інформація про створення злочинної організації за участі та провідної ролі громадян Російської Федерації та громадян України, які тривалий час співпрацюють з російськими структурами. Метою є вплив на результати волевиявлення під час виборів Президента України", - розповів сьогодні заступник голови СБУ Віктор Кононенко.

За його словами, організатори піраміди використовували кошти, які переводилися в готівку незаконним шляхом за сприяння працівників правоохоронних органів.

"Реалізація проекту передбачала формування членами групи у виборчих округах піраміди у вигляді керівника сектора, старшого виборчої дільниці та десяток, які мали забезпечити необхідну кількість голосів на користь кандидата на всіх звичайних виборчих дільницях країни. За щомісячну грошову винагороду найняті учасники угруповання, особи з числа місцевих жителів, мали провести відповідну обробку та забезпечити голосування на користь конкретного кандидата визначеної кількості виборців", - сказав заступник голови СБУ.

Інше від нього - до кримінальної справи за фактом створення виборчої піраміди залучена заява нардепа Андрія Немировського, до якого звернувся один з колишніх членів виборчої піраміди і який відповідав за так зване поле в одномандатному виборчому окрузі №151 на Полтавщині.

А нинішній нардеп від цього округу, а це Чорнухинський район та частина Лубенського, -  Руслан Богдан, представник «Батьківщини» й партійний начальник нашого депутата облради Холода.

І слід так розуміти, що в 151-му виборчому окрузі все було так само, як у Кременчуці, – підкуп виборців по повній програмі, суботники з горілкою, старші по під'їздах, по будинках, які платять за голоси.

Слід додати про кременчуцьку сітку підкупу. Вона діє успішно ще 2012 року, коли її було застосовано відкрито.

І за допомогою цієї піраміди обирався як нардеп Шаповалов, якого підтримала місцева "Батьківщина", так і нинішній міський голова Віталій Малецький.

Погано тільки, що кременчуцькі міліціянти цієї піраміди не бачать. Але такі в нашому місті й на Полтавщині правоохоронці, які взагалі нічого не бачать.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 189 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 625 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 478 0