Новини з 1996 року

Сьогодні з дитинством попрощалися випускники Кременчуцької школи №28. ФОТО та ВІДЕО

Валерія Макряшина 24 травня 2019 10:50 1404 0

Закінчилось дитинство останнім дзвінком

У ранковій красі променистій.

От ви всі стоїте на лінійці гуртом,

На останній лінійці врочистій.

Сьогодні, 24 травня, на території загальноосвітньої школи №28 панувала справді особлива атмосфера, бо саме сьогодні школа випускає в життя свій єдиний одинадцятий клас. Ще вчора вони сиділи за партами та писали домашні завдання, вони так мріяли про цей день, коли востаннє продзвенить шкільний дзвінок, а сьогодні, почувши його, в багатьох на очах з'явилися сльози. І не тільки у випускників.

 

 

Випускники трохи розгублені, їм і сумно, й радісно одночасно. Сумно прощатися зі школою, де промайнуло дитинство, де вони виросли й здобули вірних друзів, із вчителями, які подарували необхідні знання.

А радісно тому, що попереду кожного з них чекає самостійне життя, яскраві та цікаві моменти, приємні несподіванки. 

Як зазначив директор закладу Іван Трохименко, ці діти по-справжньому творили історію школи, адже серед них багато переможців олімпіад та конкурсів. Саме тому він упевнений, що випускники успішно складуть ЗНО та вступлять до омріяних ВУЗів.

Також директор побажав успіхів та натхнення в подальшому житті й дев'ятикласникам, у яких також почався новий етап у житті. 

Випускники за традицією станцювали вальс, приємно вразив присутніх їх танець з учителями, які за 11 років стали для них більше, ніж просто викладачами. У фіналі вже дорослі діти, загадавши бажання, випустили в небо білосніжних голубів та патріотичні повітряні кульки.

 

 

Читайте також: У Кременчуцькому ліцеї №5 пролунав останній дзвоник. ФОТОрепортаж

 
 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись