Новини з 1996 року

Сьогодні ВР ухвалила закон "Про фахову передвищу освіту"

Людмила Скачко 06 червня 2019 16:00 386 0

Сьогодні, 6 червня, на пленарному засіданні Верховна Рада України схвалила в другому читанні та в цілому проект Закону про фахову передвищу освіту №8321-д, віддавши 236 голосів.

Як повідомляють в інформаційному управлінні Апарату Верховної Ради України, законом визначаються порядок, умови, форми та особливості здобуття фахової передвищої освіти та врегульовано суспільні відносини, які виникають у процесі реалізації конституційного права людини на освіту, прав та обов’язків фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, а також визначено компетенцію державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері фахової передвищої освіти. 

Також законом встановлено основні правові, організаційні, фінансові засади функціонування системи фахової передвищої освіти, створено умови для поєднання освіти з виробництвом з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців для забезпечення потреб суспільства, ринку праці та держави.

Крім цього, в законі сформовані основні вимоги до організації ефективного та результативного освітнього процесу, особливості забезпечення доступу до якісної фахової передвищої освіти, окреслені права та обов’язки учасників освітнього процесу.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 169 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 335 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 589 0