Новини з 1996 року

Сьогодні випускники складають ЗНО з математики

Юлія Билина 11 травня 2016 09:26 372 0

У Кременчуці неочікувані канікули на один день отримали учні п'ятьох шкіл.

Сьогодні в Кременчуці, як і по всій Україні, одинадцятикласники складають зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з математики. Як відомо, результати тестів зараховуватимуться як випускний екзамен.

До пунктів тестування усі охочі скласти ЗНО зможуть потрапити з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання об 11:00.

Як відомо, в Кременчуці п'ять навчальних закладів стали пунктами складання ЗНО. Тож у цих школах сьогоднішній день оголошений ненавчальним. Для інших шкіл сьогодні звичайний робочий день.

До пунктів тестування в Кременчук з'їжджаються не лише випускники шкіл нашого міста, а й одинадцятикласники з трьох сусідніх сільських районів.

Організатори ЗНО звертають увагу випускників на те, що тестування з математики можуть відбуватися не в тих самих пунктах, де складали тести з української мови 5 травня. Тож звірте адресу пункту тестування за запрошенням-перепусткою, що міститься на інформаційній сторінці. Там же вказаний маршрут, яким можна добратися до пункту тестування.

Потрапити на пукнти ЗНО випускники можуть, лише маючи такі документи:

  • Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Організатори ЗНО підкреслюють: потрібен лише оригінал паспорта, копії не підходять. На пункти тестування не пускають сторонніх осіб.

Запрошення-перепустка дійсна на увесь період тестування. Учасники, які не змогли з технічних причин роздрукувати запрошення-перепустку напередодні тестування з української мови, можуть зробити це зараз. Якщо випускник має запрошення-перепустку, роздруковану перед зовнішнім незалежним оцінюванням з української мови і літератури, друкувати запрошення ще раз не треба.

Теги: 2369

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись