Новини з 1996 року

Сьогодні весь Кременчук гріє космос. У грудні за обігрів космосу заплатимо дуже багато

Олександр Курилов 06 листопад 2017 13:38 765 0

У Кременчуці сьогодні надзвичайна ситуація з опаленням і причина одна. На вулиці плюс 10, натомість у квартирах – усі плюс 30 тепла.

Тож аби врятуватися від спеки, мешканці відчиняють вікна, двері й взагалі роблять що-небудь, аби хоч трохи побороти спеку.

Проблема реальна, і як саме на неї реагують громадяни, можна дізнатися, якщо подивитися на відчинені вікна скрізь, бо люди мліють від спеки.

Усе було б нічого, але разом з теплим повітрям у космос туди ж, у космос, вилітають і кошти мешканців, бо за тепло батарей опалення, температура яких сягає мало не 60 градусів, платити доведеться.

Відомо, що з цього приводу є графіки температурного режиму і якби на двох міських ТЕЦ та  окремих 18-ти котельнях Кременчука збавили температуру свого теплоносія бодай на  5 градусів – до 65-ти, економія громадян була б величезною.

Однак ні – є графік, яким зовнішня температура повітря плюс 10 градусів взагалі не передбачена.

А якщо не передбачена, то енергетики Кременчука тримають температуру по максимуму – 70 градусів на виході. Однак платитимуть за це не наші постачальники тепла на «Теплоенерго» і ТЕЦ «Полтаваобленерго», але пересічні мешканці.

Зрозуміло, що у виконкомі є свій варіант, як боротися з гарячими батареями опалення під час підвищення температури. Й варто згадати, що міськрада забрала в обласних енергетиків 41-у квартальну бойлерну, де температуру теплоносія можна регулювати.

Однак для такого має бути розпорядження самого міськвиконкому, а його немає.

Є лише платіжки, які ми всі на початку грудня отримаємо і здивуємося: як же так – і морозів не було, й оплата рекордна.

Останнє – репортер усе ж закликає наших чиновників пожаліти людей та їхні гаманці й хоч трохи знизити градус сьогоднішнього й завтрашнього теж температурного знущання.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись