Новини з 1996 року

Сьогодні. Вадим Бойко, кременчуцький нардеп. 25 років з дня нерозкритого вбивства

Олександр Курилов 14 лютого 2017 09:39 887 0

Учора в Кременчуці відзначали невеселу дату. 25 років тому, в 1992 році, було вбито нардепа першого скликання  від нашого міста, журналіста Вадима Бойка.

Обставини його вбивства широко не оприлюднювалися й нині ми знаємо  лише офіційну версію – в кімнаті гуртожитку, де жив Вадим, вибухнув  телевізор.

Насправді, й це було підтверджено висновками експертизи, – Вадим загинув у своїй  квартирі ще до пожежі й до вибуху. Тобто відомого журналіста й народного депутата, який збирав дані про виведення грошей компартії з її рахунків,  просто вбили. Квартиру його спалили. Хто вбив – не встановлено й пошуки вбивць ніхто не проводив.

 

 

Натомість у Кременчуці іменем Вадима назвали вулицю, й сьогодні вже заступник мера Руслан Проценко, який повідомляє про трагічну дату,  пише у соціальних мережах – «Герої не вмирають».

Про що слід згадати – про самого Вадима, людину відкриту й чесну, який ніколи не мовчав, але порушував тоді ще на УТ-1 такі теми, про які говорити просто боялися.

 

 

Молодий хлопець нічого не боявся й просто говорив правду, й це є прикладом для нас, у першу чергу для журналістів нашого міста і всієї України, який був одним з найкращих у ті не дуже далекі часи.

Герої не вмирають!

P.S. Нагадаємо, що одна з вулиць Кременчука носить ім'я  Вадима Бойка, про що нагадує барельєф, встановлений на одному з будинків, що на перехресті вулиць В. Бойка та 60-річчя Жовтня.

 

 

 

Теги: Резонанс КременчукаПолітика КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 2923 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 102 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 281 0