Новини з 1996 року

Сьогодні в Україні відзначають професійне свято військових - День танкіста

Віктор Крук 11 вересня 2016 09:30 1044 0

Щорічно у другу неділю вересня танкісти відзначають своє професійне свято - День танкіста України.

Історія цього свята бере початок ще з 1946 року. Тоді в ознаменування великих заслуг бронетанкових і механізованих військ у ході Другої світової війни, а також за заслуги танкобудівників День танкістів відзначався 11 вересня. Пізніше, з 1980 року, його почали святкувати у другу неділю вересня.

В Україні цю традицію була збережено, і, згідно з указом Президента Леоніда Кучми від 29 серпня 1997 року, свято всіх танкістів, працівників танкобудівної галузі та ветеранів танкових військ також було встановлено у другу неділю вересня.

Танк - це універсальна і потужна бойова броньована машина, що має гарматне озброєння у поворотній вежі і гарну маневреність за рахунок своєї гусеничної ходової частини. Механізовані і танкові бригади українського війська складають основу Сухопутних військ Збройних Сил України.

Воїни-танкісти показали себе справжніми героями, коли мужньо стали на захист України проти агресії російсько-сепаратистських військ на Сході країни.

Вітаємо усіх танкістів та ветеранів танкових військ з Днем танкіста! Бажаємо здоров’я, витримки, успіхів, любові і благополуччя!

Теги: 3195

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись