Сьогодні в Кременчуці розпочнеться відкритий турнір з боксу

Урочисте відкриття 12-го традиційного відкритого турніру з боксу серед юнаків пам’яті видатного кременчуцького дитячого хірурга Олександра Баглаєнка відбудеться 27 січня, о 16 годині, у кременчуцькій спеціалізованій спортивній школі олімпійського резерву з боксу.
Організаторами змагань виступають Федерація боксу міста Кременчука спільно з відділом з фізичної культури і спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.
Планується участь у турнірі спортсменів з Полтави, Комсомольська, Світловодська, Олександрії і, звичайно, з Кременчука. Очікується, що на ринг вийдуть юнаки - представники майже 10 дитячо–юнацьких спортивних шкіл та клубів.
Читайте також: Віце-прем'єр-міністр Розенко проти підвищення цін на проїзд у Кременчуці!
«За словами почесного президента Федерації боксу Кременчука Володимира Коваленка, не тільки переможці і призери змагань отримають нагороди. Організатори передбачили призи і уболівальникам, яких запросили чимало», - повідомили на міському сайті.
Змагання пройдуть за таким графіком:
27 січня, 16:00 – урочисте відкриття турніру
28 січня – півфінальні поєдинки
29 січня - фінал.
Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись