Новини з 1996 року

Сьогодні Україна відзначає День Національної гвардії

Ксенія Омельченко 26 березня 2018 13:25 706 0

День Національної гвардії України відзначається 26 березня, в колишній День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України відповідно до Указу Президента України від 18 березня 2015 року.

До 2000 року свято відзначалося щорічно 4 листопада, в день прийняття Верховною Радою України в 1991 році Закону України «Про Національну гвардію України». Тобто як самостійна силова структура Нацгвардія існувала з 1991 по 2000 роки, а як військове формування з правоохоронними функціями на базі Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України із залученням нових військових кадрів на добровільній основі — з 13 березня 2014 року.

І хоча сьогодні чисельність Нацгвардії не перевищує 60 тисяч військовослужбовців, до її складу увійшли і внутрішні війська України, і добровольці та патріоти, які стали на захист народу й державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни.

Тож редакція газети "Програма Плюс" щоро вітає нацгвардійців з професійним святом!

Ми відзначаємо цей день зі скорботою за тих, хто віддав своє життя за незалежність України, і з гордістю за тих, хто нині боронить її на Сході України. Без сумніву, ви здобули повагу та вдячність усього українського народу та визнання міжнародної спільноти, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи всі випробування. Глибоко шануємо тих, хто зустрічає цей день на передовій. Висловлюємо вдячність ветеранам, волонтерам, членам сімей військовослужбовців за витримку та підтримку! 

Зичимо усім вам і вашим родинам міцного здоров’я, стабільності та миру. Нехай любов до рідної землі та вдячність людей надають вам наснаги в нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 435 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 638 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 666 0