Новини з 1996 року

Сьогодні у Кременчуці. Наші перевезення у маршрутках. З дітьми, які відчайдушно чіпляються за дорослих

Олександр Курилов 19 жовтня 2017 12:48 1600 0

 

Перевезення пасажирів у Кременчуці не витримує жодної критики й за нинішнього контролю наших чиновників є просто жахливим.

Це висновок сьогоднішнього дня, 19 жовтня. Й оприлюднили його  представники громадськості нашого міста, що вийшли на зупинку транспорту «Пивзавод», аби оцінити  якість перевезень.

«Сьогодні, 19.10.2017, громадська комісія (громадський контроль) на зупинці «Пивзавод» провела перевірку надання сервісу маршрутними перевізниками Кременчука.

Комісія працювала з 7:00 до 8:00, саме в час пік, коли дорослі їдуть на роботу, діти - в школу, батьки з малими діточками - в садочок. На жаль, міська влада не надала свого представника з метою забезпечення прозорості та ефективного реагування на виявлені правопорушення», - зазначено у висновках громадян.

І далі - про те, що вони побачили й чого ніколи не бачить ні міський голова Кременчука Віталій Малецький, ні його кум – керівник відділу транспорту виконкому Руслан Івашина.

А побачили ж таке.

«Більшість маршрутних таксі №№28, 3-б, 15, 17 проїжджали повз зупинки, бо забиті пасажирами. Ті, що зупинялися, ледве могли взяти 2-3-х пасажирів і то двері маршрутки зачинялися примусово. Серед пасажирів - багато дітей шкільного віку, які змушені довго чекати автобуса (а морози вже на порозі), а потім, піддаючи ризику своє здоров'я і життя, змушені чіплятися за дорослих, щоб хоч якось триматися та не впасти, коли зачиняються двері.

Усі ми пригадуємо нещодавній випадок, коли доросла людина ледве не випала з маршрутки №17 під час руху, добре, що людина підготовлена (пройшов військову підготовку) та не сталося лиха»,  - розповідає про побачене організатор групи й громадський активіст Геннадій Тертичний.  

А висновки з громадської перевірки – такі.

«Маршрутки, якщо брати за приклад №17, не пристосовані для перевезення більше норми великої кількості людей, пневматика на дверях не витримує такого навантаження.

Ситуацію по місту ледве рятують тролейбуси та сільські автобуси, які, до речі, теж переповнені.

Пасажирів досі невідомо хто перевозить, на водіях відсутні бейджики з прізвищами, немає відеореєстраторів, жодної інформації (крім схеми проїзду, ким був затверджений тариф та перевізник) у салоні також не виявлено.

Спадає на думку, що більшість водіїв, мабуть, взагалі не оформлені на роботі, бо навіщо приховувати інформацію? На цьому громадська перевірка не закінчується, ми будемо перевіряти ситуацію й на інших маршрутах та зупинках, тож це лише початок», - зазначається у звіті громадської комісії.
P.S. 10 жовтня 2017 загальними зборами було створено Громадську комісію з контролю за важливими аспектами життєдіяльності в місті Кременчуці.
Головою комісії обрано Геннадія Тертичного, заступником - Ірину Митрофанову, секретарем - Аллу Заможську. Склад комісії налічує понад 10 чоловік, з яких волонтери, учасники АТО, громадські активісти, представники різних громадських організацій.
Створено спеціальну групу у фейсбуці, де Ви зможете надавати та оприлюднювати свою інформацію стосовно порушень, пропозиції тощо.


ПРИЄДНУЙТЕСЬ -https://www.facebook.com/groups/174451533133071/

Робота комісії триває під такими хештегами

#ГромадськийКонтроль #ГромадськаКомісія #Кременчук #Кременчуг #сервісмаршрутнихперевізниківКременчука #маршрутнеперевезення #кременчуцькімаршрутки #відділтранспорту #правопорушеннязбокуводіїв #недолікіпасажирськогоперевезення #мерМалецький #корупція

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1300 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1974 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2537 0