Новини з 1996 року

Сьогоднішні вибори в Україні: кабінки з драбин і парт, голосування навпомацки та «підлітки Зеленського»

Артем Кузьменко 25 жовтня 2020 22:00 382 0

Місцеві вибори-2020 в Україні завершені. Вони запам’ятаються багатьма аспектами, наприклад карантином з його масками, антисептиками та обробкою кабінок дезрозчином. Через обмеження в кількості людей до дільниць вишиковувалися величезні черги, які часто перетворювалися на звичайне скупчення без дотримання дистанції.

Яскравий приклад – Одеса, яка показала, що якщо люди й хочуть віддати свої голоси, то доведеться почекати. Через велику кількість бюлетенів на одного виборця витрачали в середньому 5-10 хвилин.

Ще ці вибори відзначилися «П’ятьма питаннями від Зеленського». Майже біля кожної дільниці країни виборцям пропонували пройти опитування від президента, яке українці вже назвали прихованою агітацією.

В більшості випадків волонтерами записувалася повнолітня молодь. Але іноді роботодавці погоджувалися дати підробити ще зовсім юним хлопцям і дівчатам. Враховуючи ставлення виборців до «5 питань», така робота могла перерости ледь не в побиття. Під головним фото можна побачити, що заповнити кілька «президентських» бланків закликали аж ніяк не дорослі люди.

Ще одна «бідося», яка трапилася в деяких виборчих дільницях (у Кременчуці обійшлося без цього) – це відключення електроенергії й голосування в пітьмі. Люди, які прийшли голосувати, були обурені тим, що бюлетені доводилося підсвічувати ліхтариком. Адже виборчий процес має тривати, попри, як зазначають деякі очевидці, спроби місцевої влади «всидіти в кріслі».

 

 

І наостанок – креатив працівників деяких дільниць, які намагалися підлаштуватися під брак матеріального забезпечення і робили кабінки з усього, що могло бути під рукою. Під головним фото можна на власні очі переконатися, що коли вимагає ситуація, фантазія працює на повну: тут тобі кабінка зі шведської стінки, з парт, із шафи тощо.

Джерело фото та відео: Telegram-канали

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 509 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 635 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1132 0