Новини з 1996 року

Сьогодні річниця з дня загибелі воїна АТО, Героя України Сергія Голєва

Валерія Макряшина 22 жовтня 2018 16:47 558 0

Йому було лише 20 років.

Сьогодні - рік з дня загибелі Героя України - Сергія Голєва. Хлопець був навідником зенітно-артилерійського відділення зенітно-артилерійського взводу військової частини А4279.

Сергій загинув 22 жовтня 2017 року в результаті смертельного поранення під час виконання службових обов’язків у районі проведення антитерористичної операції під с. Невельське Ясинуватського району Донецької області. Ховали Сергія Голєва на місцевому кладовищі в рідному смт. Онуфріївка Кіровоградської області з державними почестями під постріли військового салюту та з вигуками «Герої не вмирають!».


Голєв Сергій Олександрович народився в смт Онуфріївка 11 серпня 1997 року. Зростав у рідному селі разом із сестрою. Після закінчення дев’ятого класу вступив на навчання до професійного будівельного ліцею м. Горішні Плавні за спеціальністю «слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів». Закінчив даний заклад у 2016 році. Мав гарні успіхи. З квітня 2017 року прийнятий на військову службу за контрактом до 169-го начального центру «Десна».

 

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись