Новини з 1996 року

Сьогодні пролунав Дзвін пам’яті за полеглим кременчуцьким бійцем Дмитром Шевченком

Валерія Макряшина 04 липня 2019 11:15 479 0

Сьогодні, 4 липня 2019 року, на ранковому церемоніалі вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня в різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході нашої держави, пролунав Дзвін пам’яті за загиблим кременчужанином Дмитром Шевченком – бійцем, який захищав свій народ у неоголошеній війні.


Вшанування загиблих Дзвоном пам’яті – це ранковий церемоніал, який проходить у Залі пам’яті Міністерства оборони України щоранку з 14 жовтня минулого року. Лише 32 дні протягом року не проходить церемоніал. Це дні, коли не було загиблих.


4 липня Дзвін пам’яті пролунав 17 разів.

Цього дня 2014 року поліг у бою за Україну кременчуцький герой  - Шевченко Дмитро Іванович. Про це нагадують у місцевій групі "АТО.СОціальний супровід" у мережі Facebook.

Загинув Дмитро Іванович на блокпосту біля села Новоселівка Перша Ясинуватського району Донецької області під час нічної танкової атаки бойовиків.

2 серпня 2014 року Дмитро Шевченко за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням Полтавської обласної ради від 21 жовтня 2015 року нагороджений відзнакою «За вірність народу України» І ступеня (посмертно).

За сприяння міської влади Кременчука в ранковому церемоніалі вшанування пам’яті кременчуцького бійця Дмитра Шевченка, який ціною власного життя виборював волю і незалежність нашої держави, взяла участь мати загиблого кременчужанина.

 

 

Супроводжували та підтримували матір загиблого Шевченко Валентину Дмитрівну представники виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та Кременчуцького ОМВК.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 418 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 541 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1045 0