Новини з 1996 року

Сьогодні проходить пікет під стінами ПДМН на вулиці Перемоги: дуже кволо із-за нинішньої спеки

Андрій Михайленко 02 серпня 2015 15:15 1531 0

Сьогоднішня акція є продовженням учорашніх подій, які розгорнулись на станції "Укртранснафти".

Люди в уніформі ПАТ "Укртатнафта" сьогодні проводять пікет офісу Придніпровських магістральних нафтопроводів, що по вулиці Перемоги.

Керівник ПДМН (філія "Укртранснафти") Віталій Величко сьогодні заявив, що подача нафти на Кременчуцький НПЗ відновлена. За його словами, припинення подачі сировини на завод  у п'ятницю (що спричинило вчорашній конфлікт) цього тижня було повязано із початком  ремонтних робіт на нафтопроводі "Глинськ-Кременчук".

Як стверджує на своїй сторінці у Фейсбук  виконавчий директор "Укртранснафта" Андрій Пасішник, про плановий ремонт було попереджено завчасно. 

Крім того, пан Пасішник коментує особи сьогоднішніх пікетувальників ПДМН.

"Нашим джерелам вдалося ідентифікувати тих самих "спортсменів" у заводському спецодягу, які вчора блокували ЛВДС, а сьогодні - "пікетують" офіс Кременчуцької філії Укртранснафти. Це працівники охоронної структури Приват, які базуються в казармах колишнього заводу БВК, що розташований поруч з НПЗ. Офіційно ці "заводчани" входять до одного з відділів охорони Укртатнафта", - повідомив представник "Укртранснафта".

У ході спілкування з представником мітингувальників одразу слід відмітити говірку, яка є характерною для представників Західної  України. 

Нагадаємо, що події цих вихідних є частиною конфлікту між уже колишнім губернатором Дніпропетровщини Ігорем Коломойським та нинішньою владою, який виник  у березні цього року внаслідок спроб влади усунути представників групи Приват Коломойського від керівництва державної "Укртранснафта".

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись