Новини з 1996 року

Сьогодні почали запис в чергу на вакцинацію від коронавірусу. Як це зробити

Артем Кузьменко 01 березня 2021 14:15 350 0

Хороша новина для тих, хто збирається вакцинуватися від COVID-19, – сьогодні, першого березня, відкрили послугу із запису в чергу для щеплення.

Про те, що запрацював відповідний сайт, на селекторній нараді розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Це, звісно, дуже добре, але пересічному інтернет-користувачу буде нелегко знайти цей сайт. Відповідний запит у пошуковій системі показує лише новини, в яких кажуть, що сайт запрацює.

Насправді ж його й немає, це лише одна зі сторінок вебпорталу «Дія». Реєстрація через портал – один із трьох способів, як це можна зробити, і «Програма Плюс» пояснить більш детально.

Отже, щодо порталу, то варто перейти за посиланням, увійти до свого особистого кабінету (якщо його немає – створити), перейти на головну сторінку, погортати трохи вниз і в переліку «Популярні послуги» обрати «Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19». Подальші кроки – на скріншоті:

 

 

Згодом вас як користувачів «Дії» мають повідомити про запис на щеплення та доступну вакцину.

Ті ж самі дії потрібно зробити в додатку «Дія» в смартфоні, що є другим способом, якщо з браузера заходити незручно.

Наостанок можна звернутися до контакт-центру Міністерства охорони здоров’я. Щоб це зробити, потрібно зателефонувати на номер 0 800 60 20 19.

Надайте оператору свої дані. Необхідно буде вказати реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) або серію та номер паспорта. Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися, і по завершенню так само очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.


Виправлено:

Все ж сайт є. Він показує загальну кількість тих українців, які отримали першу та другу дози вакцини. Також він перенаправляє на портал "Дія", де, власне, можна записатися на щеплення.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 480 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 954 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3465 0