Новини з 1996 року

СЬОГОДНІ – ПЛАТНИЙ МІТИНГ СОТНИКІВ ТА ДЕСЯТНИКІВ. Малецький кличе всіх до міськвиконкому о 16-00

Олександр Курилов 09 листопад 2015 09:40 1015 0

Заступник міського голови й кандидат у мери Кременчука Віталій  Малецький, чия команда ще тиждень тому відзначилася порушеннями закону про вибори й останніми словами заплювала в газетах та на біг-бордах своїх конкурентів, вимагатиме відновлення законності та справедливості, яку самі розтоптали.

Відповідне оголошення  у Кременчуці  «про справедливість та мітинг» пан Малецький розмістив у соціальних мережах. Зміст оголошення, як на репортера, – порушники закону сьогодні, о 16-00, вимагатимуть біля міськвиконкому не порушувати закон.

«…Только вместе мы сможем победить в борьбе за справедливость против беззакония и произвола», - зазначає у своєму зверненні Віталій Малецький, який, однак, у промові своїй мовчить про тонни бруду, який вилила його команда на голови опонентів через біг-борди й газети з назвою «Патріот». Також сам  ініціатор мітингу скромно мовчить, що він сам є першим порушником закону.

Про те, що мітинг «справедливості» сьогодні буде, а всі платні сотники та десятники, які купують голоси на вибори, обов’язково прийдуть, – репортеру розповіли його майбутні учасники – пенсіонери.

Втім скільки саме вони отримають грошей за участь у платному зібранні, самі учасники ще не знають. Так само й на запитання репортера до учасниці сьогоднішнього мітингу: скільки ж ви будете нас усіх продавати як не Шаповалову так Малецькому, відповіді теж не було.

Про що слід додати – за тим, що відомо репортеру, мітинг вестиме майбутній міністр культури Кременчука, або майбутній віце-мер з гуманітарних питань і диск-жокей Редькін.

Очікується, що всього о 16-00 на площу перед мерією (де зберуться перекупники голосів на вибори. – Авт.) прийдуть до тисячі сотників, десятників та старших по мікрорайонах.

Як відомо, вибори, їх другий тур, у нас відбудуться у неділю.   

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись