Новини з 1996 року

Сьогодні пільговикам надали субсидію на надлишкову площу. Кому пощастило і чому ?

Марина Баніт 06 квітня 2017 15:26 1116 0

Сьогодні в міськвиконкомі на засіданні комісії розглядали заяви кременчужан щодо призначення субсидії, відповідно до постанови 848 Кабінету Міністрів України пункт 4. Згідно з ним:

в окремих випадках за рахунок коштів, передбачених для надання субсидій, виходячи з конкретних обставин, субсидії можуть призначатися структурними підрозділами з питань соціального захисту населення непрацездатним особам, які проживають самі, на понаднормову площу житла за рішеннями районних, районних у містах Києві і Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад або комісій, які ними утворюються. Рішення про призначення (непризначення) субсидій у таких випадках приймається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім'ї і переглядається у разі зміни складу осіб, зареєстрованих у такому приміщенні, працевлаштування таких осіб або виникнення в них інших джерел доходів. Положення про комісії затверджують органи, які їх утворили.

Тож доволі великий перелік особистих справ переглянули на комісії. Серед того, що було представлено, переважно одинокі пенсіонери, які мають перевищені норми площі житла для надання субсидії. Такими особами було надано відповідні документи.

Як виявилося, в Кременчуці є пенсіонери 1929 року народження, які отримують пенсію 1300–1700 гривень та мають надлишкову площу житла – від 3 до 20 метрів квадратних і не в змозі самі оплачувати житло. Отже, на комісії задовольнили повністю або частково усі заяви.

Також було розглянуто питання  надання пільги особам, які проживають у приватних будинках, але мають окремі особові рахунки. За законом, у приватному секторі не повинно бути квартир, тобто якщо в будинку два окремих входи, то мають бути і дві адреси для того, щоб можна було користуватися пільгами. У тих будинках, де особові рахунки окремі, – комісія затвердила нарахування субсидії. В інших випадках рекомендували вирішити технічні питання. 

 

 

Теги: Соціальні питання

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 252 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 660 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1142 0