Новини з 1996 року

Сьогодні останній день купального сезону в Кременчуці

Іона Харченко 15 вересня 2019 10:50 201 0

Сьогодні, 15 вересня, в Кременчуці завершується купальний сезон, який тривав з 1 червня. 

Напередодні купального сезону працівники КУ «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» провели обстеження акваторії водойм у традиційних місцях відпочинку жителів  та очистили їх від сторонніх предметів. Під час купального сезону  також проводилися роботи з очищення від водоростей територій центрального міського пляжу та пляжу на намитій косі.

Попри це Кременчуцький МВПЛД  ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» щотижня,  проводячи лабораторні дослідження проб води відкритих водойм у місцях масового відпочинку мешканців міста, не рекомендував купатися в Дніпрі та Сухому Кагамлиці.

Адже вже який рік поспіль із початку купального сезону в Кременчуці результати санітарно-мікробіологічного дослідження показників мікробіологічної забрудненості води річкової не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

За словами керівника КУ «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» Василя Білоуса,  в Кременчуці влітку напляжах і стихійних місцях відпочинку кременчужан працювали рятувальні пости. Тож із понеділка вони вже не працюватимуть. Саме тому кременчужани та гості міста, які ще відпочиватимуть біля води, повинні бути дуже обережними.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1291 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1962 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2512 0