Новини з 1996 року

Сьогодні на засіданні сесії Кременчуцької міської ради звітуватимуть віце-мери

Віктор Крук 26 липня 2016 10:30 816 0

Сьогодні, проходить засідання ХІІ сесії Кременчуцької міської ради. В порядку денному сесії 38 основних питань та декілька додаткових.

Серед питань, які депутати розглядатимуть на сесії, купа звітів різних посадових осіб. Уперше за час каденції цього складу міської ради на її засіданні звітуватимуть заступники міського голови, яких наразі в мерії нараховується шестеро. Це не враховуючи секретаря міської ради та управляючого справами міськвиконкому.

Їхні звіти опубліковані на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради. Обсяг звітів віце-мерів різний. Тетяні Неіленко вистачило 5,5 сторінок, щоб розповісти про свою роботу, Дмитру Кравченку на це потрібно було 15 сторінок. Перший віце-мер Володимир Пелипенко зумів відзвітуватися на 20 сторінках, а віце-мер з питань ЖКГ Валерій Декусар – на 24 сторінках. Ольга Усанова про свою роботу розповідає аж на 28 сторінках, ну а рекордсменом зі звітів став Руслан Проценко, який, мабуть, з усіх віце-мерів працює найбільше. Він підготував свій звіт аж на 32-х сторінках!

Чи вистачить депутатам терпіння і часу, щоб вислухати всі ці доповіді? Навряд чи. Але сам процес звітування обіцяє бути цікавим.

Аналізуючи підготовку віце-мерів до сьогоднішнього іспиту, чомусь пригадуються слова Антона Чехова: «Краткость – сестра таланта».

 

Теги: 2849

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 551 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 443 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 499 0